Strona główna 112 Uszkodził inne auto i uciekł zostawiając za sobą lusterko. Jest apel o...

Uszkodził inne auto i uciekł zostawiając za sobą lusterko. Jest apel o pomoc w ustaleniu sprawcy

0

Niemiły widok zastał po powrocie z urlopu jeden z mieszkańców Świdnicy. Jego samochód, który pozostawił zaparkowany przy ulicy Dębowej, został porysowany przez inny pojazd na całym boku. Mężczyzna apeluje teraz o pomoc do możliwych świadków oraz osób posiadających monitoring w okolicy zdarzenia.

Auto moje (Fabia III) stało zaparkowane na ulicy dębowej przy numerze 14. Stało się to o godzinie około godziny 1:15 w nocy 24 lipca. Dopiero teraz się tym zająłem, gdyż wróciłem z urlopu i miałem zostawiona kartkę od świadka. Informacje jakie uzyskałem od świadka: VW Passat (sedan), kolor jak z lusterka, oświetlenie lodowe rejestracji tylnej, skręcił z ulicy Dębowej w prawo na ulicę okrężną, zahaczył swoja lewą stroną o moją prawą – nie zatrzymał się i uciekł – opisuje poszkodowany właściciel samochodu.

Jak mówi, po oględzinach obudowy lusterka udało mu się ustalić, że pochodzi ono z Passata B5 z lat 1996-2003. Mężczyzna dotarł również do nagrania z monitoringu na ulicy Okrężnej – jest ono nieczytelne, ale o godzinie 1:15 zdołało zarejestrować sprawcę, który udał się w kierunku Biedronki. W sprawie dokonanego uszkodzenia złożone zostało zawiadomienie na policję. Tam również przekazane zostało urwane i pozostawione lusterko.

Osoby posiadające wiedzę w sprawie sprawcy proszone są o kontakt pod numerem telefonu 600850455.

/opr. mn/

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]
Następny artykułKoncert country-bluesowy już w sobotę w Parku Centralnym