Strona główna 0_Slider O punkty walczą dwie ekipy z czołówki tabeli

O punkty walczą dwie ekipy z czołówki tabeli [RELACJA LIVE]

0

Drudzy w tabeli piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica mierzą się na boisku z trzecim w stawce, bardzo groźnym beniaminkiem rozgrywek – Słowianinem Wolibórz Ze względu na problemy boiskowe rywali, spotkanie rozgrywane jest na głównej płycie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zapraszamy dl śledzenia relacji LIVE!

Skład gospodarzy (formalnie to zespół Słowianina): Brandl, Adamczyk, Krzymiński, Caique, Kierkiewicz, Dereń, Pierzchalski, Barski, Wojtal, Fatianov, Bońkowski.

Skład gości: Kot, Paszkowski, Sowa, Kasprzak, Kozachenko, Białasik, Szuba, Kusio, Myrta, Trzyna, Dubas.

1′ – rozpoczynamy spotkanie

3′ – świdniczanie dziś mocno osłabieni brakiem w pierwszym składzie choćby Szymona Tragarza, Patryka Salamona i Grzegorza Zygadło.

3′ – bardzo dobra okazja Słowianina, strzał z wnętrza pola karnego i znakomita interwencja Kota.

7′ – cały czas groźniejsza ekipa z Woliborza – piłka mija światło bramki miejscowych.

9′ – świetna odpowiedź naszej drużyny – bliski finalizacji akcji był Trzyna, który pomylił się z około 10 metrów!

13′ – gra się wyrównała, coraz lepiej wyglądają te próby ataków biało-zielonych.

16′ – rzut rożny dla Słowianina – bez zagrożenia dla bramki Kota.

17′ – zabawa przy wyprowadzeniu piłki – strata, a wszystko kończy się precyzyjnym strzałem Caique z linii pola karnego – 1:0 dla Słowianina!!!

21′ – Trzyna – żółta kartka.

24′ – nie wygląda to jak na razie niestety dla świdniczan obiecująco – mamy spore problemy ze sforsowaniem obrony przeciwników i realnym zagrożeniu bramki strzeżonej przez Szymona Brandla.

29′ – Paszkowski dobrze zgrał piłkę do Szuby, ten zdecydował się na uderzenie z dystansu, lecz piłka wylądowała w dłoniach bramkarza Słowianina.

32′ – wciąż zdarzają nam się katastrofalne błędy przy wyprowadzeniu piłki z własnej połowy – wygląda to fatalnie.

34′ – Krzymiński z rzutu wolnego uderza w słupek – mamy szczęście!

37′ – znakomita okazja Myrty na wyrównanie – nasz napastnik znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale przegrał ten pojedynek.

42′ – próba dośrodkowania piłki z rzutu wolnego Szuby – niedokładna.

45′ – gramy po prostu źle, a jakby tego było mało to drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Trzyna – gramy w osłabieniu!

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1!

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – podwójna zmiana w naszych szeregach – boisko opuszczają Dubas i Kusio, w ich miejsce Pasek oraz Zygadło.

50′ – mimo gry w osłabieniu starają się atakować miejscowi.

50′ – kontra Słowianina – piłka mija światło bramki po uderzeniu głową z kilku metrów.

52′ – Zygadło świetnie ogrywa obrońcę, ale uderza niecelnie – szkoda!

53′ – Pasek – żółta kartka.

58′ – Adamczyk – żółta kartka.

60′ – znów zaatakowali świdniczanie, ale wyszła z tego kontra dla przeciwników. Kot bardzo dobrze broni strzał zawodnika Słowianina.

63′ – z boiska schodzi niestety z urazem Białasik, w jego miejsce Stachurski.

69′ – Kozachenko – żółta kartka.

70′ – kolejna kontra Słowianina – na nasze szczęście Dereń fatalnie chybił!

71′ – Białas zmienia Myrtę.

75′ – cały czas szukamy swoich szans na wyrównanie, ale nic się nie zmienia.

78′ – Kierkiewicz – żółta kartka.

81′ – szanse na drugiego gola mają też przyjezdni – piłka po uderzeniu jednego z rywali przelatuje nad poprzeczką.

83′ – Caique – żółta karta za faul taktyczny.

86′ – nie widać przewagi liczebnej po stronie Słowianina w ostatnich minutach – rozpaczliwie zaczynają się bronić rywale.

86′ – Sowa i Krzymiński – po żółtej kartce

87′ – Sowa huknął z dystansu – poprzeczka!

89′ – kontra rywali i niestety trafienie samobójcza – przegrywamy 0:2!!!

90+6′ – Pasek przegrywa starcie jeden na jednego z bramkarzem – blisko było choćby honorowego trafienia!

koniec meczu – przegrywamy 0:2!