Z powodu uszkodzenia rury wodociągowej przez wykonawcę prac drogowych prowadzonych na ulicy Dąbrowskiego, część Strzegomia została pozbawiona dostaw wody. Awaria ma zostać usunięta we wczesnych godzinach popołudniowych.

– Informujemy, że wykonawca nawierzchni drogowej w ulicy Dąbrowskiego w Strzegomiu uszkodził rurę wodociągową. Z tego powodu nastąpi przerwa w dostawie wody dla części miasta Strzegomia. Przewidywany czas usunięcia awarii: godzina 13.00. Za niedogodności przepraszamy! – przekazano w komunikacie wydanym przez strzegomski ratusz.
/UM Strzegom, opr. mn/

![Basen letni w Strzegomiu otwarty [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260620_Basen_letni_OSiR_Strzegom-11-238x178.jpg)







