Kiki przyszła na świat w strasznych warunkach. W tej chwili nabiera sił i urody. Trwają poszukiwania nowego, kochającego domu dla kotki.

– Jest zdrowa, wesoła, oswojona i wokalnie wyraża swoje niezadowolenie, jeżeli uzna, że jest powód. Szczególnie po szczepieniu długo była bardzo niezadowolona, co widać na niektórych zdjęciach. Dodatkowo jest odpchlona, odrobaczona i wie co to kuweta. Ma ok. dwa miesiące i szuka kochającego domu. Obowiązuje umowa i wizyta przed adopcyjna. Tel. kontaktowy: 602 346 758 – informują przedstawiciele świdnickiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
/opr. mn/




![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)




![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
