Świdnicki Ośrodek Kultury i LOT Księstwo Świdnicko-Jaworskie zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa Marty Spodniewskiej. Początek 25 czerwca o godzinie 17.00 w wieży ratuszowej w Świdnicy.

Zdjęcie ze strony autorki
„Malarstwo jest dla mnie odskocznią od rzeczywistości. Zamykając się w swojej pracowni, przenoszę się do zupełnie innego wymiaru, zależnego od chwili, emocji, nastroju i hormonów. Płótno jest moim pamiętnikiem i najlepszym przyjacielem. Inspiracje czerpię z prozy życia codziennego i otaczającego mnie świata.” – pisze o sobie autorka.

![Galeria świdnickich malarzy w nowej aranżacji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Galeria-Obrazow-Swidnickich-Artystow-fot.-Muzeum-Dawnego-Kupiectwa-w-Swidnicy-3-238x178.jpg)
![Pejzaże malowane emocjami. Nowa wystawa Franciszka Jowika już otwarta [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Franciszek-Jowik-wystawa-Pejzaz-niebanalny-2026.02.06-24-238x178.jpg)







![Orkiestra Księżniczek powraca. Noworoczny Koncert Wiedeński już 16 lutego w Teatrze Muzycznym Capitol [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-1-100x75.jpeg)