Zdecydowanie zbyt wolnymi krokami nadchodzi zima, dlatego też postanowiliśmy dać naszym Czytelnikom chociaż namiastkę „białego szaleństwa”. Wspólnie ze świdnickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji ogłaszamy pierwszy w tym roku zimowy konkurs, w którym do wygrania są dwa karnety uprawniające do 10 wejść na taflę świdnickiego lodowiska przy ulicy Śląskiej.
Co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na pytanie:
Jakie są olimpijskie dyscypliny sportowe rozgrywane na lodzie? Wymień przynajmniej cztery.
Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu (do wiadomości Redakcji) oraz zgodą na publikację na portalu Swidnica24.pl imienia oraz nazwiska prosimy wysyłać na adres [email protected]. Na poprawne odpowiedzi czekamy do 2 grudnia.



![Młodzież zabrała głos o lekcjach WF-u. Pokaz zebrał wielkie brawa [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Na-pierwszej-WF-pokaz-warsztatowy-Alchemia-Teatralna-2025.11.30-81-238x178.jpg)


![Samochody, piesi, motocyklista zignorowali zamknięty przejazd. „Nawet awaria do tego nie upoważnia” [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/page1-100x75.jpg)



![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)
![Koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)