Przed nami niezwykle interesująco zapowiadający się Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia o godzinie 13:00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy (ul. Marcinkowskiego 4-6). Zawody przeprowadzone zostaną w ramach programu Pingpongowe Marzenia z PSE, który rozwija talenty sportowe młodych tenisistów stołowych.
Rodzinny Turniej będzie okazją do zapoznania wszystkich zainteresowanych z formą prowadzenia zajęć i założeń programu, a także do rodzinnej rywalizacji sportowej. Każdy z uczestników będzie mógł stanąć przy stole do tenisa stołowego i spróbować tej formy aktywności fizycznej. Udział w turnieju mogą wziąć dzieci ze szkół podstawowych oraz ich opiekunowie. Na wydarzeniu obecni będą przedstawiciele Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego, którzy opowiedzą o założeniach i dotychczasowych sukcesach realizowanego programu.
Zapisy do turnieju prowadzone będą na miejscu w dniu wydarzenia. Turniej rozpocznie się o godzinie 13:00. Zaplanowano rywalizację w trzech kategoriach: dziewczęta, chłopcy oraz deble dziecko+rodzic. Dla zdobywców miejsc I – IV przewidziano nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników dyplomy za uczestnictwo w turnieju. Program prowadzony jest przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dzięki partnerowi przedsięwzięcia – Polskim Sieciom Elektroenergetycznym, operatorowi systemu przesyłowego energii elektrycznej w Polsce.
/oprac. MDvR/


![Znamy triumfatorów trójboju lekkoatletycznego [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09070_wynik-238x178.jpg)
![Poloniści przed ostatnim domowym spotkaniem w sezonie [BĘDZIE RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/mecz-Polonia-Swidnica_-_Wlokniarz-Gluszyca-2026.05.09-30-238x178.jpg)







