Strona główna Sport Inne Zapraszamy na wspólne granie w tenisa stołowego

Zapraszamy na wspólne granie w tenisa stołowego

0

Przed nami niezwykle interesująco zapowiadający się Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia o godzinie 13:00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy (ul. Marcinkowskiego 4-6). Zawody przeprowadzone zostaną w ramach programu Pingpongowe Marzenia z PSE, który rozwija talenty sportowe młodych tenisistów stołowych.

Rodzinny Turniej będzie okazją do zapoznania wszystkich zainteresowanych z formą prowadzenia zajęć i założeń programu, a także do rodzinnej rywalizacji sportowej. Każdy z uczestników będzie mógł stanąć przy stole do tenisa stołowego i spróbować tej formy aktywności fizycznej. Udział w turnieju mogą wziąć dzieci ze szkół podstawowych oraz ich opiekunowie. Na wydarzeniu obecni będą przedstawiciele Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego, którzy opowiedzą o założeniach i dotychczasowych sukcesach realizowanego programu.

Zapisy do turnieju prowadzone będą na miejscu w dniu wydarzenia. Turniej rozpocznie się o godzinie 13:00. Zaplanowano rywalizację w trzech kategoriach: dziewczęta, chłopcy oraz deble dziecko+rodzic. Dla zdobywców miejsc I – IV przewidziano nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników dyplomy za uczestnictwo w turnieju. Program prowadzony jest przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dzięki partnerowi przedsięwzięcia – Polskim Sieciom Elektroenergetycznym, operatorowi systemu przesyłowego energii elektrycznej w Polsce.

/oprac. MDvR/

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]
Następny artykułŚwidnica rozbłysła świątecznie