Strona główna Sport Piłka ręczna Musieli uznać wyższość wrocławian

Musieli uznać wyższość wrocławian

0

W mijającym tygodniu swój mecz o ligowe punkty rozegrali tylko juniorzy Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. Niestety, batalia z MKS-em II MOS Wrocław zakończyła się przegraną Szarych Wilków.

Początek meczu był udany dla drużyny trenera Patryka Dębowczyka. Po 13 minutach ŚKPR prowadził 8:4. Niestety przez kolejnych dziesięć minut świdniczanie rzucili tylko jednego gola, co zaowocowało szybkim topnieniem przewagi. Co więcej, do przerwy jedno trafienie więcej mieli na swoim koncie goście (12:13). W drugiej części trwała zażarta wymiana ciosów. Wynik oscylował wokół remisu. Ostatni (24:24) zanotowano w 48. minucie. Końcówkę lepiej rozegrali rywale, wygrywając ostatecznie 34:29. Kolejny mecz młode Szare Wilki rozegrają 6 listopada na parkiecie GOKiS-u Kąty Wrocławskie.

ŚKPR Świdnica – MKS MOS Wrocław 29:34 (12:13)

ŚKPR: Zerka, Mirga – Kryśpiak 7, Bal 7, Pęczar 6, Mleko 3, Wołodkiewicz 3, Jankowski 2, Kalosek 1, Kamiński, K. Stadnik, Piesiak.