Wiertarka, szlifierka kątowa, maszynka do strzyżenia, lornetka i żywność padły łupem dwóch złodziei. Do zdarzenia doszło w miejscowości Modlęcin, gmina Strzegom.

Mężczyźni do domu 61 – latka dostali się po uprzednim wyważeniu okna, skąd skradli wyżej wymienione przedmioty o łącznej wartości 500 złotych. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Strzegom. Stróże prawa odzyskali także wszystkie skradzione rzeczy.
W tej chwili 30-latek i 26-latek, sprawcy włamania, przebywają w policyjnym areszcie.






![Zderzenie na skrzyżowaniu z krajową piątką [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/zderzenie-100x75.jpg)


![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)