Strona główna Sport Piłka nożna JALPH po drugiej serii spotkań

JALPH po drugiej serii spotkań

0

Darbor po zwycięstwie z Gimnazjum Junior 6:4 wskoczył na pozycję lidera rozgrywek. Pierwszą wygraną odniosła ekipa Perlaży, która pokonała 9:6 Znajomych Fryzjera. W hicie kolejki Ebueee Ehee zremisowało po bardzo zaciętym meczu z Venus Nowice 4:4. Najlepszym strzelcem kolejki okazał się Bartek Bucki z Perlaży, autor pięciu goli. W sumie w 2. kolejce Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej padły 33 bramki.

hala2

Wyniki 2. kolejki:

Perlaże – Znajomi Fryzjera 9:6 (4:3)
Perlaże: Bucki (5), D. Kantyluk (4)
Znajomi: Janiszewski (2), M. Jędras (2), Drozdek, Jagiełła

W meczu drużyn, które zaczęły ligę od porażek lepsi byli Perlaże. Do 24. minuty mecz był wyrównany, później Perlaże przełamali rywala i odskoczyli na trzy gole, co dało im pierwsze punkty. Znajomi dalej nie mogą skompletować swojego składu i dlatego na razie dołują.

Gimnazjum Junior – Darbor Bolesławice 4:6 (2:5)
Gimnazjum: Stolarz (4)
Darbor: Koblowski (3), Krzykalski, Rajter, Sobel

Nie udał się powrót Gimnazjum do ligi, w swoim pierwszym meczu przegrali z wyżej notowaną drużyną, jednak to zwycięstwo Darborowi nie przyszło łatwo. Młoda drużyna z jaworzyńskiego Gimnazjum pokazała się z dobrej strony. Jeszcze do 20. minuty mecz był na styku, później ekipa z Bolesławic odskoczyła na cztery bramki i nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa.

Ebueee Ehee – Venus Nowice 4:4 (2:1)
Ebueee: Gradowicz, K. Jędras, M. Kurzeja, Smaruj
Venus: M. Charytanowicz (3), Pieniążek

Bardzo zacięty i szybki pojedynek, Ebueee czterokrotnie prowadziło w tym spotkaniu, jednak Venus, który zaczął ligę w słabym stylu pokazał swój charakter. W 29. minucie Ebueee wyszło na prowadzenie 4:3, lecz szybka odpowiedź Mariusza Charytanowicza dała piłkarzom z Nowic remis.