Ponad 40 selfie nadesłali czytelnicy Swidnic24.pl na konkurs z okazji Dnia Kobiet. Spośród wszystkich zgłoszeń redakcyjne jury wybrało 3 najciekawsze. Atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzców.
I miejsce
Najciekawsze selfie nadesłała do nas Katarzyna Powirska i to do niej trafi główna nagroda – srebrne, ręcznie wykonane kolczyki ufundowane przez Marcina Łabusa z Pracowni Autorskiej Metier w Świdnicy. Rękodzielniczą biżuterię zdobią naturalne kamienie – lapis lazuli i agaty. Zdobywczynią II miejsca jest Julita Liszcz, która otrzymuje zestaw designerskich noży kuchennych. Lekkie i wyjątkowo ostre noże przekazała firma taniejdladomu.pl. Podim, z dwoma biletami do Cinema3D, zamkneła Natalia Molenda.
II miejsce
III miejsce









![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Bohaterow-Getta-100x75.jpg)

![Cztery osobowości jazzu i jeden koncert. W Świdnicy zagra European Jazz Collective [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
![Lokalna historia i ciekawostki w najnowszym 52. „Roczniku Świdnickim” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/52-Rocznik-Swidnicki-2026.01.13-1-100x75.jpg)