Obecnie trwają czynności. Policja jest na miejscu. – mówi Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP w Świdnicy. Nie wiadomo czy to głupi żart, czy faktycznie w budynku znajduje się bomba?
Przed godziną 9.00 na jedną ze skrzynek mailowych Urzędu Skarbowego w Świdnicy przyszedł list, w którym nadawca informuje, że w budynku została podłożona bomba. Eksplozja ma nastąpić o godzinie 12.00.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy nie jest to jedyny urząd skarbowy, który otrzymał dzisiaj rano taki e-mail.
O sprawie będziemy informować.
Aktualizacja: Po przeszukaniu budynku nie znaleziono żadnych materiałów ani paczek, mogących przypominać środki wybuchowe.
Informację dostaliśmy na CYNK, dziękujemy.







![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/mp-Trybunalska-1-100x75.jpg)
![Jaroszów. Pożar butli gazowej w budynku mieszkalnym [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Jaroszow-pozar-butli-gazowej-2026.05.30-0-100x75.jpg)

