Strona główna 0_Slider Najlepsi z najlepszych. Świdniccy prymusi nagrodzeni!

Najlepsi z najlepszych. Świdniccy prymusi nagrodzeni! [FOTO]

0

Najlepsi świdniccy absolwenci kończący naukę w szkołach podstawowych odebrali dzisiaj nagrody oraz pamiątkowe statuetki i dyplomy z tytułem Primus Inter Pares.

Tytuły Primus Inter Pares przyznane zostały dziesięciu absolwentom świdnickich szkół podstawowych, którzy mogą pochwalić się średnią ocen od 5,29 do 5,94 i wzorową oceną z zachowania. Nagrody o wartości 1000 zł uczniowie wybierali sobie sami. Teleskop, drukarka 3D, tablet, hulajnoga elektryczna, słuchawki, klawiatura, aparat fotograficzny – takie między innymi prezenty otrzymali najlepsi z najlepszych.

Za wyniki w nauce nagrodzeni zostali:

  • Pola Żak – Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki, średnia ocen: 5,65,
  • Olga Niciarz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, średnia ocen: 5,76,
  • Michał Kwiatkowski – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza, średnia ocen: 5,94,
  • Zuzanna Komorowska – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego, średnia ocen: 5,65,
  • Patrycja Ramut – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, średnia ocen: 5,76,
  • Adam Piotr Bajorek – Szkoła Podstawowa nr 105 im. Polskich Podróżników i Odkrywców, średnia ocen: 5,94,
  • Lena Szubka – Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II, średnia ocen: 5,29,
  • Noah Alexander Bösch – Społeczna Szkoła Podstawowa, średnia ocen: 5,44,
  • Kacper Jagiełło – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Świdnickiego Stowarzyszenia Oświatowego „Bliżej Dziecka”, średnia ocen: 5,48,
  • Nina Porabik – Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa „Caritas” Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana w Świdnicy, średnia ocen: 5,59.

/mn/

fot. Agnieszka Nowicka

Poprzedni artykułWakacyjne zmiany w rozkładzie jazdy autobusów komunikacji miejskiej