Kierowca samochodu osobowego zasłabł podczas jazdy na drodze wojewódzkiej nr 382 pomiędzy Boleścinem a Grodziszczem. Na pomoc ruszył świadek zdarzenia.

Służby zostały powiadomione 4 czerwca o godz. 9.38. – Zastępy zostały zadysponowane do zderzenia dwóch pojazdów, jednak po dokładnym odsłuchaniu zawiadomienia okazało się, że kierowca samochodu osobowego zasłabł podczas jazdy i zjechał na bok. Zobaczył to inny uczestnik ruchu drogowego i również zjechał, by sprawdzić, co się stało – informuje bryg. Łukasz Grzelak z KP PSP ze Świdnicy.
Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, policję i pogotowie. Pomocy udzielili ratownicy medyczni. Podczas akcji występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.
/red./
![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-238x178.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-238x178.jpeg)
![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-100x75.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)



