Urząd Gminy Dobromierz poinformował o utrudnieniach, które czekają mieszkańców w nadchodzącym miesiącu.
– Informujemy, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w dniu 19 maja br. (wtorek) między godziną 8.00 a 14.00, nastąpią przerwy w dostawie wody na terenie całej gminy – podaje UG.
![[Aktualizacja]Woda z wodociągu w Dobromierzu i Bronówku do picia tylko po przegotowaniu](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zarow-woda-238x178.jpg)








