Urząd Gminy Dobromierz poinformował o utrudnieniach, które czekają mieszkańców w nadchodzącym miesiącu.
– Informujemy, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w dniu 19 maja br. (wtorek) między godziną 8.00 a 14.00, nastąpią przerwy w dostawie wody na terenie całej gminy – podaje UG.


![Tiry rozjeżdżały małą wieś. Mieszkańcy wywalczyli dodatkowe oznakowanie i progi zwalniające [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-2-238x178.jpg)
![„Spotkali się” na Esperantystów [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/kolizja-Swidnica-5-100x75.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-100x75.jpg)



