Cztery reprezentantki Młodzieżowego Klubu Siatkówki Polonia Świdnica zostały docenione przez trenera wojewódzkiej kadry młodziczek.

– Sezon kadrowy w pełni, wśród powołanych na kolejne zgrupowanie kadry dolnośląskiej młodziczek, która odbędzie się w najbliższych dniach w Wałbrzychu znalazły się nasze zawodniczki: Gabriela Górka i Kaja Drapińska (kadra młodziczek na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży) oraz Daria Górnicka i Aleksandra Leśniowska (kadra młodziczek na Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich) – relacjonuje Młodzieżowy Klub Siatkówki Polonia Świdnica.
W sztabie trenerskim kadry wojewódzkiej znajduje się również nasz trener – Kamil Nowak.
/MDvR, FOTO: MKS Polonia Świdnica/


![Po raz czternasty uczczą pamięć „Szymona” [ZMIANA TERMINU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2024/09/tenis-01.09-2024-10-238x178.jpg)
![„Spotkali się” na Esperantystów [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/kolizja-Swidnica-5-100x75.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-100x75.jpg)



