W Dolnośląskiej Lidze Chłopców mamy wielkie powody do dumy. Drużyna Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w tym sezonie notuje same zwycięstwa. Kolejne dwa do kolekcji dorzuciła w sobotę, 9 maja na turnieju w Świdnicy.

Szare Wilczki pokonały 39:20 (22:8) Siódemkę Miedź Legnica i 32:13 (15:6) SPR Purinę Kąty Wrocławskie. – Co najważniejsze dobrze się przy tym bawią, cieszą grą i łapią handballowego „bakcyla”. Za tydzień ostatni ligowy turniej. ŚKPR zagra w Legnicy – zapowiada obóz ŚKPR-u.
Dolnośląska Liga Chłopców
ŚKPR III Świdnica – Siódemka Miedź II Legnica 39:20 (22:8)
ŚKPR III: I. Ożóg (20), A. Kozar 10, W. Kopeć 6, Bialik 1, Bryk 1, Śmigasiewicz 1, Kułakowski, M. Kuźdub, J. Zisiadis, Żyła
ŚKPR III Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie 32:13 (15:6)
ŚKPR III: I. Ożóg 13, W. Kopeć 8, A. Kozar 5, Bryk 2, Żyła 2, Bialik 1, Kułakowski 1, J. Zisiadis, Śmigasiewicz, M. Kuźdub
/ŚKPR/
![Walczyli o miano najlepszych lekkoatletów klas 7-8 [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09168_wynik-238x178.jpg)



![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




