Urszula Janusz sięgnęła po brązowy medal Pucharu Europy Seniorek w sumo w kategorii do 70 kg. Zawodniczka związana z klubami Judo Świdnica oraz MKS Juvenia Wrocław wystąpiła 25 kwietnia w gruzińskim Batumi.

Turniej w Batumi należy do cyklicznych imprez międzynarodowych, stanowiących ważny element kalendarza europejskich federacji sumo. Zawody przyciągają szeroką reprezentację zawodniczek i zawodników z kontynentu, będąc istotnym etapem przygotowań do najważniejszych startów sezonu.
/opr. mn/
fot. UKS Judo Świdnica
![Znamy triumfatorów trójboju lekkoatletycznego [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09070_wynik-238x178.jpg)
![Poloniści przed ostatnim domowym spotkaniem w sezonie [BĘDZIE RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/mecz-Polonia-Swidnica_-_Wlokniarz-Gluszyca-2026.05.09-30-238x178.jpg)







