Klub Honorowych Dawców Krwi oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu zapraszają na pierwszą w tym roku zbiórkę krwi w Żarowie.

Krew będzie można oddawać we wtorek, 17 lutego, w godz. 9.00-13.00 w sali widowiskowo-sportowej przy ul. Armii Krajowej 60A w Żarowie.
– Liczy się każda kropla krwi, dlatego serdecznie zapraszamy krwiodawców do udziału w pierwszej w tym roku akcji honorowego oddawania krwi. Krew jest niezbędna w wielu sytuacjach, dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, przy wielu operacjach, przy przeszczepach narządów. Oddając krew możemy wyobrazić sobie, że ten cenny dar uratuje komuś życie – przekonują organizatorzy akcji.

/UM Żarów, opr. mn/





![Płonęła trawa, zapalił się garaż [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/20260314_Pozar_Garazu_w_Strzegomiu-mix-100x75.jpg)
![Zderzenie na skrzyżowaniu Wrocławskiej z Wodną [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Wroclawska-kolizja-2026.03.14-mix-100x75.jpg)

![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)