W przydrożnym rowie zakończyli jazdę kierowcy dwóch samochodów osobowych. Jeden z pojazdów dachował. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 382, tuż przed wjazdem do Strzegomia.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratunkowych w poniedziałek o godzinie 6.42. – Na wjeździe do Strzegomia od strony Świdnicy doszło do zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych. Oba pojazdy znajdowały się w rowie, w tym jeden na dachu. Kierowcy opuścili samochody o własnych siłach przed naszym przyjazdem. Nikt nie został poszkodowany – przekazuje bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy. Na miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej: po jednym z OSP Strzegom i OSP Stanowice oraz dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Świebodzicach.
– W wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdów marki Renault oraz Ford. Mandatem ukarana została 23-letnia kierująca pojazdem marki Renault – mówi asp. Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.
/opr. mn/
fot. OSP Strzegom

![Zaginął 20-letni Żarowianin [ODNALEZIONY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-238x178.jpg)


![Zaginął 20-letni Żarowianin [ODNALEZIONY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)



![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
