Ze względu na fatalny stan boiska nie doszedł do skutku planowany na dziś piłkarski bój w ramach ligi okręgowej pomiędzy MLKS-em Radków i IgnerHome Polonią-Stal Świdnica.

Obie drużyny ustaliły, że spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 2 listopada o godz. 14.00 na stadionie Świdnickiego Ośroska Sportu i Rekreacji. Dojdzie zatem do zmiany kolejności gospodarza pojedynku. Rewanż wiosną 2026 roku będzie miał miejsce w Kotlinie Kłodzkiej.
/MDvR/
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








