Strona główna Kultura Warsztaty pisania piosenek wkrótce w Świdnicy

Warsztaty pisania piosenek wkrótce w Świdnicy

0

Uczestnicy będą mieli okazję odkrywać, jak budować piosenki od podstaw – od pomysłu i emocji po gotowe szkice utworów. Program obejmuje zarówno ćwiczenia indywidualne, jak i pracę w grupie. Muzyczne warsztaty zaplanowano 4 i 5 października w Klubie Bolko w Świdnicy. Obowiązują zapisy.

zdjęcie ilustracyjne

– W ramach projektu Rytm i Ruch | moduł Manufaktura Zespołówprezentujemy warsztaty skierowane do osób zainteresowanych zdobywaniem i rozwijaniem umiejętności przydatnych w działalności muzycznej. Zapraszamy bez względu na wiek, doświadczenie czy zaangażowanie zespołowe – zapowiada organizator Świdnicki Ośrodek Kultury.

Warsztaty poprowadzi Miłka Malzahn – pisarka, wokalistka, autorka tekstów i twórczyni audycji, znana z eksperymentów na styku słowa i muzyki. Uczestnicy będą mieli okazję odkrywać, jak budować piosenki od podstaw – od pomysłu i emocji po gotowe szkice utworów. Program obejmuje zarówno ćwiczenia indywidualne, jak i pracę w grupie. Pierwszy dzień poświęcony będzie poznawaniu rytmu, języka i emocji w tekście piosenki, drugi – pracy nad własnym tekstem i jego prezentacją.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szczegóły i zapisy dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

/oprac. AN/
/Komunikat – ŚOK/

Poprzedni artykułLekkoatleci na starcie w Krzyżowej. Znamy triumfatorów Biegów Pojednania [DUŻO ZDJĘĆ/WYNIKI]
Następny artykułZakończono renowację tarcz zegarowych z wieży świdnickiej katedry [FOTO]