Pierwszy tegoroczny jam session za nami. Scena Świdnickiego Ośrodka Kultury ponownie ugościła lokalnych i przyjezdnych muzyków w różnym wieku, którzy improwizowali, grali covery i autorskie utwory.
Jam session w rytmie bluesa i rocka zagościł w Klubie Bolko w Świdnicy. To był dobry wieczór, sprzyjający rozwojowi i integracji środowiska muzycznego.
/Komunikat – Świdnicki Ośrodek Kultury/
/Fot. użyczone przez ŚOK, autor: Marcin Trzpiot/






![Gołębie opanowały scenę w Świdnicy. Młodzi alchemicy zachwycili nowym spektaklem „Dziób w dziób” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Alchemia-Teatralna-spektakl-Dziob-w-dziob-2026.06.24-6-238x178.jpg)








