Już po raz dwudziesty pierwszy odbędzie się jaworzyński wyścig kolarstwa górskiego, czyli Grand Prix MTB Solidarności, który podobnie jak w roku ubiegłym dołączy do cyklu wyścigów odbywających się w ramach Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej.

XXI Grand Prix MTB Solidarności na rowerach górskich odbędzie się 14 czerwca 2025 roku. Wyścig zostanie przeprowadzony na
terenie Żwirowni w Jaworzynie Śląskiej przy ulicy Towarowej. Organizatorami imprezy sportowej są: Gminny Ludowy Klub Sportowy w Jaworzynie Śląskiej, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej, Gmina Jaworzyna Śląska oraz Region Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność”.
Zapisy do wyścigu odbywają się przez stronę internetową wirtualnego biura wyścigów. Szczegóły dotyczące startów znajdują się w komunikacie organizacyjnym Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej nr 6. Informacje dotyczące X edycji Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2025 dostępne są na stronie w mediach społecznościowych.

/SOKiBP Jaworzyna Śląska, opr. mn/





![Zderzenie dwóch aut na Westerplatte [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Westerplatte-wypadek-2025.11.06-5-100x75.jpg)
![Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG-20251105-WA0020-100x75.jpg)


![Kabaret Paranienormalni już 8 listopada wystąpi w Świdnicy. Artyści pokażą nowy program „Ostre Cięcie” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)
![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)