Już po raz dwudziesty pierwszy odbędzie się jaworzyński wyścig kolarstwa górskiego, czyli Grand Prix MTB Solidarności, który podobnie jak w roku ubiegłym dołączy do cyklu wyścigów odbywających się w ramach Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej.

XXI Grand Prix MTB Solidarności na rowerach górskich odbędzie się 14 czerwca 2025 roku. Wyścig zostanie przeprowadzony na
terenie Żwirowni w Jaworzynie Śląskiej przy ulicy Towarowej. Organizatorami imprezy sportowej są: Gminny Ludowy Klub Sportowy w Jaworzynie Śląskiej, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej, Gmina Jaworzyna Śląska oraz Region Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność”.
Zapisy do wyścigu odbywają się przez stronę internetową wirtualnego biura wyścigów. Szczegóły dotyczące startów znajdują się w komunikacie organizacyjnym Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej nr 6. Informacje dotyczące X edycji Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2025 dostępne są na stronie w mediach społecznościowych.

/SOKiBP Jaworzyna Śląska, opr. mn/

![Prestiżowy dublet reprezentantów II LO w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/725769841_1002447062747615_878634334824407239_n-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)



