Szkolne artystki z klasy 3a świebodzickiego liceum Emilia Marzec i Maja Romanów zostały wyróżnione i docenione za swój talent i umiejętności plastyczne. Zajęły odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Policja jest kobietą”.
Wojewódzki konkurs plastyczny „Policja jest kobietą” został zorganizowany przez Wydział Prewencji w związku z tegorocznymi obchodami święta 100-lecia kobiet w Policji. Konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością, wpłynęło wiele ciekawych prac, ale to właśnie Emilka i Maja ze świebodzickiego liceum zostały w szczególny sposób docenione i wyróżnione. Utalentowane uczennice LO w Świebodzicach odebrały nagrody 30 maja.
/oprac. red./
/komunikat i zdjęcia: LO w Świebodzicach/

![Zatańczyli dla podopiecznych świdnickiego schroniska dla zwierząt i zachęcali do adopcji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Dzien-Pomocy-Bezdomnym-Zwierzetom-w-Swiebodzicach-2026.05.30-10-238x178.jpg)
![28. edycja Pól Nadziei w Świebodzicach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/703635886_1430514815783684_7225125562999376776_n-238x178.jpg)
![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-100x75.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)



