Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej/Saperów/Rzeźniczej w Świdnicy. Są utrudnienia.

Służby zostały powiadomione o godz. 17.53. – Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowali jedynie kierowcy. Nikt nie odniósł obrażeń – informuje mł bryg. Łukasz Grzelak z KP PSP w Świdnicy.
– Z ustaleń policjantów wynika, ze 67-letnia kierująca Volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 44-letniej kierującej samochodem marki Audi. Została ukarana mandatem i punktami karnymi – informuje naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy Szymon Szczepaniak. Obie kobiety były trzeźwe.
Na miejscu pracowały obok policji dwa zastępy straży pożarnej.
/red./
Zdjęcia nadesłane przez czytelnika:
Jesteś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu świdnickiego? Daj CYNK! Prześlij zdjęcie lub nagranie!






![Ogromny pożar ugaszony, ale strażacy nadal pracują na spalonej hałdzie plastików [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/po-pozarze-ul.-Kolejowa-Strzegom-14-07-2026-6-100x75.jpg)


