Na skrzyżowaniu ulic Zamenhofa i Sikorskiego w Świdnicy doszło do kolizji. Do czasu zakończenia działań policji i usunięcia pojazdów zablokowany będzie jeden pas ruchu.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia około godz. 9.00. – Kierowca samochodu marki Mercedes typu laweta, przewożący samochody, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i uderzył w prawidłowo jadący pojazd osobowy marki Audi. Nikt nie odniósł obrażeń – informuje asp. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.
Sprawca kolizji została ukarany mandatem i punktami karnymi.
/red./
![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-238x178.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-238x178.jpeg)
![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-100x75.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)



