Akademia Sztuk Walki Snake ze Strzegomia spisała się świetnie podczas zawodów International Cup 2024 Genova. W imprezie wzięło udział ponad 700 zawodników w różnych formułach walk.

– Niektóre pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie. Akademia Sztuk Walki Snake wystawiła do boju dziewięciu zawodników. Wszyscy „dotrzymali kroku” swoim przeciwnikom, nie odpuszczając pola. Razem zdobyliśmy 10 medali: 5 złotych i 5 srebrnych. Wracamy do domu z nowymi doświadczeniami i medalami. Dziękujemy organizatorowi zawodów za zaproszenie i dobrą organizację – przekazuje trener Leszek Sołek.
Nasi medaliści:
W najtrudniejszej formule walk KO:
* Błażej Najduk – srebro
* Wiktor Markiewicz – srebro
Formuła kick light:
* Zuza Pikuła – 2 złote medale
* Karolina Bujok – 1 złoty medal
* Kuba Sałek – 1 złoty medal (knockout)
* Kacper Hordyński – 1 złoty medal (knockout)
* Arek Szpilewski – 1 srebrny medal
* Katia Kubicka – 1 srebrny medal
* Maciek Piotrowski – 1 srebrny medal
/UM Strzegom/
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








