Po bardzo pewne zwycięstwo w trzech setach sięgnęły juniorki młodsze MKS-u Polonia Świdnica z rozgrywek ligi dolnośląskiej. Podopieczne trenera Michała Tomiałowicza ograły we własnej hali zespół Olimpu Oborniki Śląskie.

Biało-zielone siatkarki ze Świdnicy rywalizujące w grupie B ligi dolnośląskiej juniorek młodszych mają obecnie w swoim dorobku pięć wygranych w siedmiu rozegranych spotkaniach. Przed nami w tabeli ekipy Rokity Brzeg Dolny (6-1) i #Volley’a Wrocław, który jest drugi, ale ma rozegrane dwa pojedynki mniej (5-0).
MKS Polonia Świdnica – Olimp Oborniki Śląskie 3:0 (25:12, 25:15, 25:8)
Skład: Natalia Skrzesińska, Lena Dąbrzalska, Angelika Borońska, Oliwia Wacławik, Maria Feisst, Amelia Chmielewska, Maja Długołęcka, Paula Szuszkiewicz, Daria Górnicka, Julia Rokicka, Hanna Lipińska, Michalina Kozak. Trener: Michał Tomiałowicz.
/MDvR, FOTO: użyczone/
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








