Strona główna 0_Slider Do Świdnicy zawitał mocny Piast Żmigród

Do Świdnicy zawitał mocny Piast Żmigród [RELACJA LIVE]

0

Czwartoligowi piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rywalizują na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z ekipą Piasta Żmigród. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gospodarzy: Kotau, Misztal, Łaski, Ratajczak, Sobczak, Sowa, Filipczak, Taranek, Migas, Grochowicki, Kruchlak.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

2′ – dośrodkowujemy w pole karne – górą obrońcy rywala.

5′ – dośrodkowujemy z rzutu rożnego, wszystko po chwili strzałem kończy jeszcze Taranek, lecz zbyt lekko i ta próba nie robi wrażenia na Matlaku.

8′ – groźna wrzutka przeciwników w nasze pole karne – nikt nie kończy tej akcji.

10′ – strzelają z okolicy linii pola karnego goście – piłka przelatuje nad poprzeczką.

12′ – dobrze na prawej stronie urywa się Taranek, dośrodkowuje w pole karne – Sowa uderza niecelnie.

16′ – Sowa uderza z dalekiego dystansu z rzutu wolnego – mocno, lecz dobre interweniuje bramkarz Piasta.

18′ – przedziera się zawodnik żmigrodzian w naszym polu karnym, finalnie fauluje.

23′ – rzuty rożne dla jednej i drugiej strony – wszystko pewnie „czyszczą” defensorzy obu ekip.

27′ – znakomita okazja świdniczan – Grochowicki przegrywa starcie sam na sam z Matlakiem!

30′ – trwa ofensywa gospodarzy – rzut rożny, główkujemy – do akcji wkracza bramkarz Piasta.

31′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

35′ – w Świdnicy cały czas bez goli, choć były ku temu okazje.

38′ – swoją szansę mieli przeciwnicy – dobrze blokujemy uderzenie z okolicy 16. metra.

40′ – kontra biało-zielonych – Sobczak zablokowany, Kruchlak następnie traci piłkę.

44′ – mocne uderzenie Gołębiowskiego z ostrego kąta – piłka mija światło bramki.

45′ – koniec pierwszej połowy – 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w naszym składzie.

47′ – bardzo mocne uderzenie gości – piłka o włos mija lewy słupek bramki Kiryla Kotau.

49′ – zaspaliśmy w obronie, licząc, że rywale są na spalonym, tak jednak nie było i na szczęście chybił w polu karnym zawodnik Piasta.

51′ – odgryzamy się, przenosząc akcję na drugą stronę boiska, Kruchlak jest jednak na spalonym.

52′ – Kotau znakomicie broni uderzenie zawodnik Piasta, do piłki dopada Kotyla i trafia z metra na 1:0!!!

54′ – kolejna dobra akcja gości – Gołębiowski pokonuje świdnickiego bramkarza i jest 2:0!!!

59′ – bardzo dobra okazja Taranka – piłka o włos mija światło bramki.

60′ – Lipiński zastępuje Kruchlaka.

63′ – próbujemy, atakujemy, ale bez większych argumentów.

65′ – Korab zmienia Grochowickiego.

68′ – na strzał z dystansu decyduje się Migas – nie robi ta próba wrażenia na Matlaku.

70′ – Zawiła wchodzi na boisko za Migasa.

72′ – spotkanie pod kontrolą Piasta, druga połowa należy zdecydowanie do nich. W tym momencie przerwa na nawodnienie.

76′ – kwadrans do końca regulaminowego czasu gry – niewiele wychodzi z naszych prób, rywale do tego groźnie kontrują.

78′ – Sowa uderza z rzutu wolnego – broni Matlak.

79′ – dośrodkowuje Taranek, głową próbuje uderzać Lipiński – bez efektu.

84′ – podwójna zmiana – boisko opuszczają Filipczak i Misztal – w jego miejsce Dąbrowski oraz Duda.

88′ – dośrodkowuje z rogu Taranek, dobra okazja Szymskiego, niestety strzał z wnętrza pola karnego niedokładny.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – nie ma większych perspektyw, że coś ulegnie zmianie na dobre z naszej strony.

90+4′ – Korab – żółta kartka.

koniec meczu – przegrywamy 0:2.

Poprzedni artykułByła przekonana, że pomaga synowi. W rzeczywistości pieniądze przekazała oszustowi