Pół roku w Świebodzicach trwała przebudowa ulicy Jeleniogórskiej, wykonano piękną nawierzchnię, było pięknie ale w tym momencie odbywa się ruch wahadłowy, bo właśnie jakaś ekipa w pomarańczowych ubraniach pruje tą nawierzchnię, chyba coś nie wyszło – zaalarmował dzisiaj czytelnik Swidnica24.pl ze Świebodzic. Urząd Miejski wskazuje na Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zrealizowała remont około 600 metrów drogi nr 34 w przebiegu ul. Jeleniogórskiej w Świebodzicach. Prace już zakończono, ale dziś znów pojawiła się ekipa i utrudnienia.
– Na odcinku ul. Jeleniogórskiej obowiązuje ruch wahadłowy. Wykonawca, czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi roboty poprawkowe związane m.in. z wymianą warstwy ścieralnej nawierzchni na odcinku nieco ponad 50 m, wyregulowaniem studzienek, oczyszczaniem kratek ściekowych. Ruch wahadłowy będzie obowiązywał tylko dzisiaj. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prosi kierowców o wyrozumiałość. W związku z pytaniami, wyjaśniamy, że sytuacja nie jest zależna od Burmistrza Miasta Świebodzice – zakomunikowali urzędnicy miejscy ze Świebodzic.
/red./
fot. UM Świebodzice
![„Nazywam się Miliard”. Po raz czwarty zatańczyli przeciwko przemocy [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/20260214_Nazywam_sie_Miliard_Swiebodzice-22-238x178.jpg)
![Wojsko podarowało Su-22M4. Samolot stanie przy gminnym lądowisku w Świebodzicach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/samolot-Su-w-Swiebodzicach-2-1-238x178.jpg)






![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
