Działaniami artystycznymi pragną inspirować do otwartości i akceptacji oraz edukować na temat wartości płynących z różnorodności. Tym razem zapraszają na wyjątkowy koncert integracyjny „Razem możemy więcej”. Wystąpią – Klub Migranta, Uniwersytet Trzeciego Wieku, świdnickie zespoły oraz osoby z niepełnosprawnością intelektualną koła PSONI w Świdnicy. Wydarzenie zaplanowano w środę, 3 lipca o godz. 18.00 w świdnickim teatrze. Wstęp wolny.

Koncert Integracyjny „Razem Możemy Więcej” organizowany jest w ramach Świdnickich Dni Różnorodności Kulturowej 2024. Celem tego wyjątkowego koncertu jest ukazanie, jak różnorodność i współpraca mogą przyczynić się do tworzenia silniejszej, bardziej zjednoczonej społeczności.
– Poprzez zaproszenie różnych grup społecznych do wspólnego występu, chcemy pokazać, że każdy ma swoje miejsce w naszej społeczności. A wspólne działania artystyczne pomagają przełamywać bariery i budować trwałe więzi między ludźmi o różnych doświadczeniach i pochodzeniu. Pragniemy zainspirować uczestników i widzów do otwartości i akceptacji oraz edukować na temat wartości płynących z różnorodności – wyjaśniają organizatorzy.
– Zapraszamy wszystkich do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które z pewnością dostarczy wielu wzruszeń i inspiracji. Przyjdź i przekonaj się, jak wiele możemy osiągnąć, działając razem i doceniając naszą różnorodność – zapraszają na wydarzenie.
/oprac. red./

![Rock, blues i improwizacje w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/small_jam-session-@-Klub-Bolko-SOK-foto-Marcin-Trzpiot-05-238x178.jpg)
![Od kolorowych pisanek po własnoręcznie wykonane palemki. To było wielkie „Jajcowanie” z Jubilatem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/XI-Jajcowanie-2026.03.28-25-238x178.jpg)
![Mężczyzna spadł ze skarpy nad rzeką Bystrzycą. Lądował śmigłowiec LPR [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Pankow-wypadek-nad-rzeka-2026.04.05-mix-100x75.jpg)




![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)