Strona główna 0_Slider „Festiwal ulotnego piękna” po raz siódmy. Sprawdź, jakie szykowane są atrakcje na...

„Festiwal ulotnego piękna” po raz siódmy. Sprawdź, jakie szykowane są atrakcje na święto baniek mydlanych

0

Fundacja Inicjatywa B zaprasza do udziału w jednym z największych festiwali baniek mydlanych na Dolnym Śląsku, który odbędzie się 21 lipca w Żarowie. Podczas 7. edycji „Mydlanego Parku” można spodziewać się tysięcy baniek mydlanych, warsztatów i animacji dla dzieci, strefy relaksu i stoisk gastronomicznych – a to wszystko w mydlanej atmosferze!

Festiwal odbędzie się 21 lipca w godzinach od 16.00 do 20.00 na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej w Żarowie. Wstęp wolny. – Wszystkim miłośnikom mydlanej atmosfery podczas festiwalu udostępnimy autorski sprzęt do robienia małych i dużych baniek mydlanych, przeprowadzamy instruktaż i razem przez cztery godziny będziemy cieszyć się mydlaną atmosferą – zachęcają organizatorzy. Podczas „festiwalu ulotnego piękna” dostępne będą: strefa relaksu składająca się z kilkudziesięciu leżaków i stolików, strefa gastronomiczna, stoiska tematyczne oraz sprzedażowe, gdzie nabędziemy płyn do robienia baniek i zestawy bańkarskie.

Mydlany Park Festiwal 7 rozpocznie się rodzinnym happeningiem (godz. 16.00-18.00), w ramach którego przestrzeń wydarzenia wypełni się mnóstwem baniek robionych za pomocą wytwornic, sznurków oraz siatek. Dodatkowo animatorzy z Fundacji Inicjatywa B będą zamykać dzieci w bańce i prowadzić instruktaż puszczania baniek oraz przeprowadzą warsztaty tematyczne. Dla najmłodszych uczestników festiwalu (do 3 lat) w ramach: „Strefa Małych Banieczek”, przygotujemy specjalny kącik z animatorem.

Festiwalowe „Piana Party” (godz. 18.00-20.00) rozpocznie się pokazem zumby wśród tysięcy baniek mydlanych, które ze sceny wyprodukują wytwornice. Pokaz taneczny poprowadzi: Katarzyna Kizimiszyn! Po prezentacji tanecznej, OSP Pożarzysko stworzy „mydlaną wyspę” w której zanurzą się nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli. Całość dopełni sesja muzyczna, którą poprowadzi DJ TRICK.

„Mydlany Park Festiwal 7” to także przestrzeń pomocy potrzebującym. Podczas wydarzenia prowadzone będzie zbiórka charytatywna na rzecz młodej żarowianki – Julii Malik. Chętni proszeni są również o wsparcie w postaci wypieków ciast, które będą sprzedawane przez rodziców Julii. Kontakt: Tomasz Malik – tel. 531 772 526.

Zobacz zdjęcia z 6. edycji festiwalu:

/Inicjatywa B, opr. mn/

Poprzedni artykułCiekawe miejsca w okolicach Katowic, które warto odwiedzić
Następny artykułNauka jazdy Piekary Śląskie