Strona główna Wydarzenia Żarów Żarowska Strefa Kibica na Euro 2024

Żarowska Strefa Kibica na Euro 2024

0

Mecz Polska-Holandia na telebimie, Mistrzostwa Żarowa w Mega Piłkarzyki, gry, zabawy, strefa dla całych rodzin oraz strefa gastro – takie atrakcje czekają na wszystkich w Żarowskiej Strefie Kibica, którą organizuje Gminne Centrum Kultury i Sportu.

W niedzielę, 16 czerwca o godzinie 13:00 rozpocznie się rywalizacja w mega piłkarzyki, to popularna gra, w którą grał chyba każdy z nas. Jednak w żarowskim turnieju zamiast figurek w rolę piłkarzy wcielą się uczestnicy. To nie wszystko, co Gminne Centrum Kultury i Sportu przygotowało dla mieszkańców Żarowa. Punktualnie o godzinie 15:00 na telebimie obejrzymy relację na żywo meczu w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Polska – Holandia. Wspólnie kibicujmy biało-czerwonym. Organizator liczy także na kreatywność kibiców i nagrodzi najlepiej przygotowanych do kibicowania naszej drużynie.

Żarowska Strefa Kibica zostanie ulokowana przy obiektach sportowych Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Chcemy razem przeżywać sportowe emocje i nie mam na myśli tylko tych związanych z meczem Polska – Holandia, ale przede wszystkim zależy nam na aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Chcemy, aby ten dzień był wypełniony sportową rywalizacją w duchu fair play. Do zmagań zapraszamy wszystkich chętnych – dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny – mówi Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Organizator do zmagań zaprasza pięcioosobowe drużyny, które powalczą o tytuł Mistrza Żarowa w Mega Piłkarzyki. Udział w turnieju jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Wielki finał Żarowskich Mega Piłkarzyków zaplanowano w przerwie spotkania Polska – Holandia.

Turniej „Żarowskie Mega Piłkarzyki”

  • 16 czerwca 2024
  • godz.13:00
  • wiek: od 4 klasy szkoły podstawowej i starsi
  • składy: pięcioosobowe
  • miejsce: boisko Orlik w Żarowie, ul. Piastowska 10A
  • zgłoszenia: adres mail [email protected] – formularz zgłoszeniowy do pobrania na www.centrum.zarow.pl – tutaj znajdziesz również regulamin oraz w dniu zawodów – decyduje pierwszeństwo zgłoszeń. Zapisy elektroniczne prowadzone są do 13.06 (czwartek) do godz. 13:00. Dla pierwszych trzech zespołów medale oraz atrakcyjny sprzęt sportowy firmy JAKO Polska.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Udział w zawodach trzeba potwierdzić w dniu wydarzenia do godz. 12:45. W przypadku wolnych miejsc możliwe będą zapisy w dniu wydarzenia.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułLedwie wyszedł ze szpitala i znów walczy z dzikimi wysypiskami. „Lekarz się za głowę złapie” [FOTO]
Następny artykułOd lipca duże zmiany w świdnickiej komunikacji miejskiej. Sprawdź, jak pojadą autobusy [MAPY]