Strona główna 0_Slider Półmetek Dni Świdnicy 2024. W tanecznym rytmie wystąpił Shanguy

Półmetek Dni Świdnicy 2024. W tanecznym rytmie wystąpił Shanguy [DUŻO ZDJĘĆ/VIDEO]

0

Za nami sobotnie koncerty trwających Dni Świdnicy. W letniej, słonecznej aurze i pozytywnymi wibracjami reggae wystąpił Tabu. Gwiazdą wieczoru był francuski projekt Shanguy, który swoimi popowo-dancowymi piosenkami także z polskich list przebojów zachęcał do tanecznej zabawy.

Drugi koncertowy dzień święta miasta rozpoczął kolejny lokalny młody artysta, lubiący eksperymentować i mieszać różne gatunki – Arthur Samuel. Wystąpił on w duecie ze znanym polskim raperem Sobotą, z którym realizował najnowszy muzyczny projekt.

Sobotnia część muzyczna Dni Świdnicy to także koncert mającego za sobą ponad 20-letnią karierę zespołu Tabu. Zdobywca „Złotego Bączka” zapewnił wiele pozytywnych wibracji w klimacie reggae i ska.

Gwiazdą wieczoru był międzynarodowy kolektyw Shanguy. Śpiewający w języku francuskim i angielskim zespół swoimi popowo-dancowymi piosenkami znanymi także z polskich list przebojów zachęcał do tańca i zabawy.

***
Największa impreza miejska w Świdnicy powoli dobiega końca. Dziś koncerty rozpoczynają się od godz. 17.00. Trzeci dzień święta miasta to także piknik sportowo-rekreacyjny, który rozpocznie się od godz. 12.00 również na obiektach OSiR-u, przy ulicy Śląskiej. Szczegóły na plakatach.

/AN/
/Zdjęcia: Mariusz Ordyniec/

Poprzedni artykułWybory do Parlamentu Europejskiego rozpoczęte. Sprawdź, kto startuje oraz gdzie można oddać głos
Następny artykułRywalizowali o tytuł najlepszej drużyny podczas gminnych zawodów strażackich [FOTO]