Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pieszym oraz pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy i Strzegomia?

Ścieżka rowerowa przy drodze wojewódzkiej nr 379, widok na Świdnicę:

Ul. Bohaterów Getta w Świdnicy:

Ul. Wróblewskiego:

Ul. Marii Konopnickiej w Świdnicy. Komentarz autora zdjęcia: „Parking przychodni na Konopnickiej. Nie byłoby nic dziwnego, ale żaden z tych samochodów nie ma karty uprawniającej do parkowania w takim miejscu.”

Al. Wojska Polskiego w Strzegomiu:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułZakup nieruchomości od dewelopera czy z rynku wtórnego? Co lepiej wybrać?
Następny artykułWakacyjne bony za paragony w Galerii Świdnickiej