Strona główna Wydarzenia Świdnica Majsterkowanie, roboty i doświadczenia. Warsztaty dla rodzin z dziećmi

Majsterkowanie, roboty i doświadczenia. Warsztaty dla rodzin z dziećmi

0

W najbliższą sobotę Fundacja Ładne Historie zaprasza na rodzinne warsztaty z majsterkowania i programowania – Strefa Maker Kids and Family.

– Celem wydarzenia jest poruszenie szarych komórek, serc i uniesienie w górę kącików Waszych ust. Jak to zrobimy? Pomożemy Wam skonstruować prostego robota oraz inne mechanizmy. Nauczymy podstaw programowania. Przeprowadzimy wspólnie nie jeden eksperyment. Do działania zapraszamy dzieci oraz młodzież wraz z opiekunami – rodzicami, dziadkami, ciociami i wujkami. Jesteśmy otwarci na osoby początkujące, ale i doświadczeni “makerzy” znajdą coś dla siebie – mówi Michał Kłosiński z warszawskiego PozytywSIĘ.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 15 czerwca o godzinie 10:00 i potrwa do 15:00 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych przy ul. Długiej 33. Na warsztaty obowiązują zapisy, które prowadzone są poprzez internetowy formularz.

/Fundacja Ładne Historie, opr. mn/

Poprzedni artykułPrzyznano dotacje dla rodzinnych ogrodów działkowych. Sprawdź, gdzie trafi finansowe wsparcie
Następny artykułNa kominie ciepłowni wykluły się młode pustułki. Ptaki zamieszkały w gnieździe dla sokołów wędrownych [FOTO]