Strona główna 0_Slider Lato na podwórku. Od poniedziałku bezpłatne zajęcia dla dzieci w Świdnicy

Lato na podwórku. Od poniedziałku bezpłatne zajęcia dla dzieci w Świdnicy

0

Jak co roku Fundacja Ładne Historie zaprasza w sezonie wakacyjnym do udziału w zajęciach edukacyjno-animacyjnych “Lato na podwórku”, które będą organizowane w Świdnicy. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 24 czerwca na osiedlu Zarzecze.

fot. organizatora, archiwum

– W tym roku pod hasłem ZRÓB Z NAMI LATO! będziemy projektować, majsterkować, przetwarzać, rozbudzać naszą kreatywność, poszerzać świadomość dotyczącą zrównoważonego rozwoju oraz uczyć się współpracy – mówią organizatorki.

Fundacja zaprasza do udziału w zajęciach w czterech lokalizacjach w godzinach 16:30-19:30. Zajęcia są otwarte, bezpłatne i nie obowiązują na nie zapisy.

PONIEDZIAŁKI Osiedle Zarzecze – boisko przy ul. Kilińskiego za blokami TBS. W przypadku deszczu zajęcia będą się odbywać w Salce Parafialnej przy ul. Rolniczej 9.

WTORKI Osiedle Zawiszów – skwer przy ul. Galla Anonima. W przypadku deszczu zajęcia będą się odbywać w Szkole Podstawowej nr 1.

ŚRODY Osiedle Młodych – boisko przy ul. Kozara-Słobódzkiego 21. W przypadku deszczu zajęcia będą się odbywać w Klubie Seniora przy ul. Kozara-Słobódzkiego 19.

CZWARTKI Park przy ul. Gdyńskiej. W przypadku deszczu zajęcia będą się odbywać w Dziennym Domu Senior+ przy ul. Saperów 27.

Zajęcia dofinansowane ze środków rządowych i miejskich.

Poprzedni artykułZ hasłami homofobicznymi skrajna prawica maszerowała przez Świdnicę [FOTO]
Następny artykułMarsz równości po raz pierwszy przeszedł przez Świdnicę. Na trasie pojawili się kontrmanifestanci [FOTO]