Strona główna 0_Slider Kończymy rundę zasadniczą wyjazdowym bojem w Wałbrzychu

Kończymy rundę zasadniczą wyjazdowym bojem w Wałbrzychu [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica są bliscy, by dziś rozegrać ostatni mecz sezonu 2023/2024 i uniknąć strefy barażowej. Nie ma co patrzeć na wyniki innych spotkań, trzeba dziś samemu wygrać i zapewnić sobie spokój. Walczymy na wyjeździe z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Start meczu rozgrywanego na boisku przy ulicy Ratuszowej o 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gości: Kot, Paliński, Łaski, Sowa, Przewoźny, Misztal, Filipczak, Paszkowski, Mojka, Bidzinashvili, Wojciechowski.

Do rozpoczęcia spotkania około 5 minut.

Piłkarze już na murawie, za moment początek zawodów prowadzonych przez trójkę arbitrów z KS Legnica.

1′ – rozpoczynamy pojedynek.

3′ – Paszkowski dośrodkowuje piłkę z rzutu wolnego, wychodzi z tego strzał bowiem nikt nie dotyka futbolówki, a ta mija o włos słupek bramki rywala.

4′ – Wojciechowski uderza z okolicy 20. metra – piłka w dłoniach bramkarza Górnika.

6′ – Przewoźny strzela z okolicy narożnika pola karnego – bardzo niedokładnie.

10′ – dobrą piłkę zagrywa Paszkowski, Mojka na dużym spokoju pięknym uderzeniem wewnętrzną częścią stopy strzela na 1:0!!!

14′ – cały czas inicjatywa po stronie świdniczan, dwa rzuty rożne bez większego zagrożenia.

16′ – Wojciechowski dość mocno zlekceważyły sytuację – minął obrońcę, minął bramkarza, ale wdał się w drybling z kolejnym defensorem.

17′ – rzut rożny dla gospodarzy – piłka mija niewiele obramowanie bramki Kota.

20′ – Paliński uderza na bramką – wcześniej zagrywamy ręką i gwizdek arbitra.

23′ – Filipczak chyba niepotrzebnie przyjmował piłkę w polu karnym zamiast próbować bezpośrednio uderzyć na bramkę.

24′ – przedziera się Wojciechowski – piłka w dłoniach bramkarza.

28′ – Filipczak uderza z dystansu, bardzo niedokładnie.

31′ – tempo trochę wolniejsze, wciąż wydaje się goście oddalają wszelkie niebezpieczeństwo od swojej bramki, utrzymując się na połowie przeciwnika.

35′ – sporo niedokładności po naszej stronie.

39′ – Sowa – żółta kartka.

42′ – Bidzinashvili faulowany w okolicy narożnika pola karnego – Sowa uderza i broni bramkarz, parując futbolówkę na rzut rożny.

45′ – Mojka faulowany w polu karnym jedenastkę na gola zamienia Sowa – mamy 2:0!!!

45′ – koniec pierwszej połowy.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

48′ – długa piłka do Przewoźnego, ten mija obrońcę i oddaje strzał – broni golkiper.

49′ – główkuje Sowa – znów piłka w dłoniach bramkarza.

49′ – żółta kartka dla Sebastiana Francusa (Górnik).

51′ – Mojka strzela z dystansu – niecelnie.

54′ – Mojka – przerwanie kontry i żółta kartka.

57′ – momentami bardzo duża przewaga świdnickiego zespołu – przed momentem bardzo bliski wciśnięcia futbolówki do bramki z bliskiej odległości był Przewoźny, lecz do akcjo wkroczył bramkarz.

64′ – pojedynek biegowy Mojki z obrońcę wygrany przez Mateusza, który wykorzystuje następnie sytuację jeden na jednego – 3:0!!!

66′ – Lisiecki za Bidzinashviliego.

67′ – Lipiński zmienia Wojciechowskiego.

68′ – dośrodkowanie Mojki i gol Palińskiego – mamy 4:0!!!

70′ – schodzą Kot i Łaski, w ich miejsce Widła oraz Ratajczak.

73′ – Zawiła wchodzi na boisko za Filipczaka.

74′ – atakuje Mojka, futbolówkę wybija bramkarz Górnika.

78′ – Jagielski zastępuję strzelca dwóch goli – Mojkę.

82′ – rzut rożny dla naszej drużyny, bardzo duże zamieszanie – lecz skutecznie interweniują obrońcy.

85′ – Misztal szuka uderzenia z linii pola karnego – broni bramkarz.

87′ – mocne i co najważniejsze precyzyjne uderzenie Lipińskiego – jest 5:0!!!

90′ – koniec meczu – wygrywamy 5:0.

Poprzedni artykułFantastyczna zabawa podczas biało-zielonego, siatkarskiego zakończenia sezonu [FOTO]
Następny artykułNiemal 350 biegaczy na starcie 11. edycji Strzegomskiej Dwunastki [FOTO]