Strona główna Sport Lekkoatletyka Wciąż można się dopisać na listę uczestników

Wciąż można się dopisać na listę uczestników

0

Już za kilka dni miłośnicy biegania z całego regionu spotkają się na trzeciej edycji Świebodzickiej Piątki i Dychy, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 maja.

Wydarzenie organizowane przez Klub Sportowy GVT przyciągnie setki biegaczy w różnym wieku i poziomie zaawansowania. W ramach imprezy planowane są nie tylko biegi dla dorosłych na dystansie 5 i 10 kilometrów, ale również specjalne wydarzenia dla najmłodszych. Dzieci mogą wziąć udział w biegach dostosowanych do ich wieku i poczuć ducha rywalizacji na rundach wokół świebodzickiego Ratusza. Dla tych, którzy lubią współpracę i ducha drużyny zaplanowany jest bieg sztafetowy, który z pewnością dostarczy mnóstwo emocji i integracji. Zawody poprowadzi Rozbiegany Konferansjer Jakub Graczykowski, a o oprawę muzyczną zadba Dj Dzejkopp. Niezwykłą atrakcją tegorocznej edycji będzie obecność gościa specjalnego – olimpijczyka Marcina Lewandowskiego, znakomitego polskiego lekkoatlety. Brązowy medalista mistrzostw świata na 1500 m oraz mistrz Europy na 800 m będzie dostępny dla uczestników, aby dzielić się swoimi doświadczeniami i motywować biegaczy do osiągania własnych celów – informują organizatorzy zawodów.

Zapisy są jeszcze aktywne, a regulamin i link do rejestracji znaleźć można pod linkiem: https://gvttraining.pl/3-edycja-swiebodzickiej-piatki-dychy/

/UM Świebodzice/

Poprzedni artykułObiecywali powrót kajaków na zalew. Tymczasem wszystko w powijakach
Następny artykułKolejne zderzenie na skrzyżowaniu Jodłowa-Okrężna