Strona główna Wydarzenia Świebodzice Świebodzice. Rusza remont ulicy Kasztanowej

Świebodzice. Rusza remont ulicy Kasztanowej

0

W piątek, 10 maja zostanie zamknięta ulica Kasztanowa w Świebodzicach w związku z przebudową drogi. Kierowców czekają objazdy, a pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze zmianą tras przejazdu autobusów.

Objazd do dzielnicy Pełcznica będzie poprowadzony drogą krajową nr 34, ul. Wałbrzyską i ul. Piłsudskiego, następnie drogą gminną ul. Ofiar Oświęcimskich do mini ronda i odwrotnie. Planowany termin zakończenia przebudowy ul. Kasztanowej to 24 listopada 2024 roku – informują przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Świebodzicach.

W związku z remontem ulicy Kasztanowej zmianie ulegnie trasa przejazdu autobusów. – Wyłączone z ruchu zostaną przystanki przy ulicy Wałbrzyskiej. Na czas remontu autobusy jadące zarówno w kierunku Pełcznicy, jak i w kierunku Cierni będą się zatrzymywały na przystanku zastępczym przy ul. Świdnickiej koło poczty. W związku z zaistniałymi zmianami autobusy mogą mieć niewielkie opóźnienia, za które z góry przepraszamy – przekazano w komunikacie.

Trasa przejazdu autobusu będzie następująca:

  • autobus rozpoczynający kurs z Pełcznicy w kierunku Cierni : ul. Sikorskiego- Of. Oświęcimskich- Piłsudskiego- Świdnicka-Piłsudskiego-Jeleniogórska i dalej już bez zmian w kierunku Cierni.
  • autobus rozpoczynający kurs z Cierni w kierunku Pełcznicy: Przejazd z Cierni do ulicy Piłsudskiego bez zmian następnie ul. Świdnicka-Piłsudskiego-Of. Oświęcimskich- Sikorskiego- Pętla.

/UM Świebodzice, opr. mn/

Poprzedni artykułZbliża się Piknik Historyczny „Śladem Fryderyka II”. Jego finałem będzie rekonstrukcja bitwy pod Dobromierzem
Następny artykułIle osób rzeczywiście mieszka w Świdnicy? Rozbieżność między deklaracjami śmieciowymi a danymi meldunkowymi