Strona główna Wydarzenia Świdnica Rusza 20. edycja Świdnickich Gryfów. Można zgłaszać kandydatów

Rusza 20. edycja Świdnickich Gryfów. Można zgłaszać kandydatów

0

W tym roku już po raz 20. wręczane będą prestiżowe wyróżnienia dla świdnickich przedsiębiorców, którzy swoimi działaniami dają przykład innym i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces. Właśnie ruszył nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji nagród gospodarczych.

„Świdnicki Gryf” to najważniejsza nagroda gospodarcza w naszym mieście. Jest to wyróżnienie i jednocześnie podsumowanie dotychczasowych działań, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w Świdnicy, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” – promowanie produktów wytwarzanych w naszym regionie – wskazuje Magdalena Dzwonkowska, rzecznik świdnickiego magistratu.

16 maja w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2024. W skład kapituły wchodzi prezydent Beata Moskal-Słaniewska oraz laureaci nagrody z ubiegłego roku: Bogusław Solima – Piramida sp. z o.o., Edward Szywała – Galess sp. z o.o , Wojciech Rut – Cafe Fosa, Andrzej Kępa – Medbeauty Aesthetic Clinic Kępa, Jerzy Skonieczny, Antoni Jadach – Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, a także przedstawiciele organizacji okołobiznesowych: Świdnickiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich oraz Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

W tym roku nagrody przyznane zostaną w następujących kategoriach: sudecki produkt regionalny, lider przedsiębiorczości, lider mikroprzedsiębiorczości, dobre smaki, zdrowie i uroda. – Czekamy na zgłoszenia przedsiębiorców i firm. Wypełnione ankiety można przesyłać do 27 czerwca br. Dostępne są one pod linkiem: https://forms.gle/J61Hqbpo12aW8nSK7. Zgłoszenia wraz z uzasadnieniem mogą również składać organizacje gospodarcze, członkowie kapituły oraz osoby fizyczne, do 31 maja br. na adres mailowy: [email protected]. Po uzyskaniu zgody przedsiębiorców i firm oraz złożeniu ankiety, kandydaci będą ocenieni przez kapitułę. Udział w konkursie jest bezpłatny. Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl –  informuje Dzwonkowska.

/UM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułOutsourcing księgowości: Jak wybrać najlepszą firmę księgową?
Następny artykułNie ma chętnych na remont dwóch zabytkowych budynków w śródmieściu. Unieważniono przetarg