Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pieszym oraz pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy oraz Pszenna?

Świdnica, ul. Konopnickiej:

Świdnica, ul. Jodłowa (opis nadesłanego zdjęcia: „Pojazd zaparkowany w poprzek i tak pozostawiony na dłuższy czas na miejscu dla klientów firmy znajdującej się w budynku obok”):

Świdnica, ul. Pułaskiego (opis nadesłanego zdjęcia: „Czarne auto zaparkowało na ulicy z powodu braku miejsc parkingowych”):

Świdnica, ul. Mieszka I:

Pszenno, ul. Nadbrzeżna:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułZderzenie dwóch aut pod Marcinowicami
Następny artykułŁóżko młodzieżowe – na co zwrócić uwagę przy zakupie