Strona główna 0_Slider Zbliża się kwietniowa Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości

Zbliża się kwietniowa Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości

0

Zbliża się czwarta w tym roku Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości. W najbliższą niedzielę, 7 kwietnia na świdnickim Rynku i okolicznych uliczkach znów pojawią się stoiska z kolekcjonerskimi monetami, starymi pocztówkami, biżuterią, meblami, porcelanowymi i szklanymi naczyniami, a także innymi różnościami.

Świdnicka giełda staroci od pół wieku gromadzi w każdą pierwszą niedzielę miesiąca tłumy świdniczan oraz przyjeżdżających z całego Dolnego Śląska kolekcjonerów, łowców okazji i miłośników rzeczy, których w sklepach już dostać nie można. Stałe spotkania mają w Świdnicy kolekcjonerzy numizmatów, pocztówek, birofiliści i filateliści. Kupić można na niej meble, dzieła sztuki i biżuterię, stare zegary oraz akcesoria i części służące do przywracania starym przedmiotom ich dawnego blasku.

Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości zawita na świdnicki Rynek i okoliczne uliczki w niedzielę, 7 kwietnia. Na polowanie można się wybrać w godzinach od około 8.00 do 14.00. Organizatorem giełdy jest Świdnicki Ośrodek Kultury.

/red./

W marcu można było znaleźć m.in. takie skarby:

Poprzedni artykułPiana, woda i moc radości w lany poniedziałek [FOTO/VIDEO]
Następny artykułNiefortunny manewr doprowadził do dachowania