Strona główna 0_Slider Od rękodzieła po regionalne specjały na Jarmarku Produktów Lokalnych

Od rękodzieła po regionalne specjały na Jarmarku Produktów Lokalnych [FOTO]

0

Kilkunastu wystawców prezentujących swoje rękodzieło oraz naturalne wyroby spożywcze wzięło udział w niedzielnym Jarmarku Produktów Lokalnych, który zorganizowano przy Centrum Turystycznym Granitowego Szlaku w Dobromierzu.

Niedzielny jarmark był pierwszym w ramach tegorocznego cyklu organizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Szlakiem Granitu”. – Celem jarmarków jest promocja lokalnych produktów. Jarmarki będą odbywać się w każdą drugą niedzielę miesiąca. Mamy nadzieję, że cykliczność imprezy też wpłynie na frekwencję wśród wystawców i odwiedzających, jak również, że dzięki temu z czasem każdemu zapisze się w głowie to wydarzenie i będzie pamiętał, że tutaj zdobyć świetne produkty lokalne – mówi Aleksandra Skolak z Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku.

Jarmarki są otwarte dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy są zrzeszeni przy Lokalnej Grupie Działania, ale też dla wszystkich, którzy są w swoim domu coś tworzą. Jest to okazja, żeby się pokazać, wyjść do klientów, porozmawiać, znaleźć swoich odbiorców, którzy potem po ich produkty będą wracać – podkreśla Skolak.

/mn/

Poprzedni artykułPożar na terenie ogródków działkowych przy Komunalnej. Spłonęła wędzarnia
Następny artykułOddali hołd ofiarom zbrodni katyńskiej. „Jesteśmy im winni żywą i ciągle obecną pamięć” [FOTO/VIDEO]