Strona główna Sport Lekkoatletyka Blisko 200 osób w II edycji Biegów Parkowych

Blisko 200 osób w II edycji Biegów Parkowych [FOTO]

0

W niedzielę, 21 kwietnia wiosennym biegiem w Parku Sikorskiego zainaugurowany został cykl Świdnickich Biegów Parkowych. Po udanej inauguracji w 2023 roku, to już druga edycja imprezy. Do wzięcia udziału w zawodach zaprosił Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Świdnicka Grupa Biegowa.

Na biegaczy czekała trasa o długości 5 km. Na starcie stanęło 196 osób. W kategorii open najszybszy był Alana Dobrowolski (Niepokonani Boguszów Gorce). Wśród kobiet tryumfowała Sonia Rozumkiewicz ze Świdnickiej Grupy Biegowej. Pełne wyniki na datasport.pl.

Poprzedni artykułOne się po prostu nie zatrzymują! Nasze siatkarki w finale mistrzostw Polski!
Następny artykułJazzowa uczta w Świdnicy. Kto zdobył bilety na „Masovian Mantra” Michała Barańskiego?