Strona główna 0_Slider Walczymy w Łomnicy o kolejne punkty!

Walczymy w Łomnicy o kolejne punkty! [RELACJA LIVE]

0

Biało-zieloni piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica mają chrapkę na piąte z rzędu zwycięstwo na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego grają na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek – Klubem Sportowym Łomnica. Start spotkania o 14.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Sowa, Łaski, Ratajczak, Misztal, Przewoźny, Paszkowski, Witsanko, Migas, Bidzinashvili, Mojka.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu obu drużyn lepsi byli biało-zieloni, wygrywając u siebie bardzo wysoko, bo 7:0.

Zawodnicy obu drużyn już na murawie – zawody prowadzi arbiter, który był rozjemcą podczas naszej sierpniowej potyczki w Księginicach. Wtedy kończyliśmy w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach dla naszych golkiperów…

1′ – rozpoczynamy mecz

2′ – zagranie ręką we własnym polu karnym przez zawodnika gospodarzy – jedenastka.

3′ – Sowa uderza w słupek – Migas trafia jednak z dobitki na 1:0!!!

6′ – blisko drugiego gola dla świdniczan, w ostatniej chwili rywale powstrzymują nasz atak.

8′ – Sowa z rzut wolnego – znakomite uderzenie, piłka obija poprzeczkę!

11′ – nieco dłużej przy piłce potrafili utrzymać się w ostatnich minutach miejscowi – bez zagrożenia dla bramki Kota.

13′ – Misztal dogrywał do Mojki, ten z wnętrza pola karnego strzelał niedokładnie.

17′ – Sowa znów uderza mocno z rzutu wolnego – piłka mija światło bramki.

21′ – wrzutka w nasze pole karne, piłkę pewnie łapie Kot.

26′ – zamykamy przeciwników na ich własnej połowie, szukamy drugiego trafienia.

29′ – rzut rożny dla rywali – strzał głową, piłka obok bramki.

31′ – w odpowiedzi rzut rożny dla gości – bez zagrożenia dla bramki Łomnicy.

34′ – akcję świdnickiego zespołu kończy Przewoźny – strzał naszego zawodnika bardzo niedokładny.

38′ – główkuje Sowa, lepszy bramkarz.

40′ – piłkę przejmuje Bidzinashvili – uderza zza linii pola karnego jednak niecelnie.

45′ – zamieszanie w polu karnym przeciwników, cały czas brakuje finalizacji. Mamy sporą przewagę, ale prowadzimy bardzo skromnie 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę, bez zmian w składzie.

47′ – wrzutka w pole karne gospodarzy – dobrze piąstkuje golkiper KS-u.

48′ – daleka piłka w nasze pole karne, na raty, ale skutecznie łapie futbolówkę Kot.

52′ – mocno „zaśmierdziało” w naszym polu karnym – rywal ruszył z kontrą i minimalnie się pomylił. Czas najwyższy objąć bardziej przekonujące prowadzenie.

56′ – Migas wpadł w pole karne, piłkę po dośrodkowaniu odbił bramkarz Łomnicy.

58′ – Sowa zamykał dośrodkowanie z rzutu rożnego – było blisko gola, tym razem piłkę odbił bramkarz.

61′ – piłka trafia w polu karnym do Habasińskiego – Kot pokonany i mamy 1:1!!!

61′  – Lisiecki zmienia Bidzinashviliego.

63′ – Sowa uderza z 16 metrów – lekko i niedokładnie.

65′ – Łaski żółta karta i rzut wolny niemal z linii pola karnego.

66′ – bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego, jeszcze lepiej spisuje się Kot.

69′ – Mojka faulowany w polu karnym – jedenastka!

70′ – Sowa tym razem bardzo pewnie na 2:1!!!

71′ – idziemy za ciosem – Migas precyzyjnym uderzeniem trafia z dystansu na 3:1!!!

72′ – Chamerski zmienia Misztala.

72′ – przeciwnicy zapominają o zasadach fair-play – uderzony Paszkowski, później kopnięty w głowę Chamerski. W pierwszym przypadku tylko żółta karta, a drugim wypadku ustna reprymenda…

79′ – Filipczak zastępuje Łaskiego.

82′ – Przewoźny uderza z dystansu – obok bramki.

85′ – Mojka wychodzi sam na sam z bramkarzem, mija go, ale wygoniony mocno do boku uderza finalnie nad poprzeczką.

86′ – boisko opuszczają Mojka i Migas, w ich miejsce Lipiński oraz Malawski.

88′ – Malawski dorzucił piłkę z prawego skrzydła, Chamerski składał się do efektownych nożyc, ale nie trafił czysto w futbolówkę.

90′ – Sowa strzela z rzutu wolnego – broni bramkarz.

90+2′ – Chamerski uderza zza lini pola karnego – zbyt lekko i do akcji wkracza bramkarz KS-u.

90+4′ – Sowa znalazł się z piłką w polu karnym – „przełożył” obrońcę i strzelił na 4:1!!!

koniec meczu – wygrywamy 4:1!

Poprzedni artykułMaciej Musiałowski w Świdnicy. Za kilka dni spotkanie z aktorem