Strona główna 0_Slider Rywalizujemy na wyjeździe z BKS-em Bolesławiec

Rywalizujemy na wyjeździe z BKS-em Bolesławiec [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica walczą o kolejne punkty na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Naszym rywalem jest BKS Bolesławiec. Początek meczu rozgrywanego w Świętoszowie o godz. 14.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Sowa, Łaski, Ratajczak, Paszkowski, Misztal, Witsanko, Filipczak, Migas, Mojka, Jagielski.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

4′ – od samego początku staramy się narzucić swoje warunki gry – Misztal przed momentem faulował obrońcę i od rzutu wolnego rozpoczynają rywale.

7′ – Paszkowski dośrodkowuje piłkę w pole karne z rzutu wolnego – do akcji wkracza golkiper gospodarzy.

9′ – znów Paszkowski próbował uruchomić ofensywnych graczy – zbyt długie podanie i kończy się tylko na zagrożeniu.

13′ – cały czas przebywamy na połowie przeciwników, gramy pressingiem, lecz bez większego efektu.

16′ – rzut rożny dla przeciwników – bez zagrożenia.

22′ – z linii pola karnego uderza Sowa – broni bramkarz.

23′ – kiepska pogoda w Świętoszowie – wiatr i padający deszcz.

25′ – kontuzjowany niestety Misztal – w jego miejsce Chamerski.

29′ – szansa na gola – Mojka zablokowany, uderzenie Paszkowskiego broni bramkarz.

30′ – w odpowiedzi stuprocentowa sytuacja dla gospodarzy – z niczego… Na szczęście strzał niedokładny.

34′ – przerwa w grze – ucierpiał jeden z zawodników BKS.

38′ – Mojka bardzo blisko zamknięcia dośrodkowania – brakło szczęścia i precyzji.

40′ – Mojka uderza głową – fantastycznie broni bramkarz.

42′ – trwa szturm na bramkę Bolesławca – kilka zablokowanych uderzeń, na koniec niecelna próba Mojki.

45′ – mamy przewagę, ale bez efektu bramkowego – do przerwy 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie.

48′ – Jagielski główkuje – niecelnie.

50′ – błyskawiczna kontra świdniczan, Jagielski w ostatniej chwili zablokowany – szkoda, że zbyt długo czekał z oddaniem strzału.

53′ – rzut rożny – piłkę zgrywa Sowa, a do sieci pakuje ją Łaski – prowadzimy 1:0!!!

56′ – dwa kolejne rzuty rożne dla nas i dwie znakomite sytuacje – w obu przypadkach broni bramkarz rywali!

58′ – świetna indywidualna akcja Jagielskiego – i=uderzenie, piłka w sieci i mamy 2:0!!!

60′ – znów Jagielski – sytuacja jeden na jednego z bramkarzem – piłka odbija się od poprzeczki i wpada do sieci – jest 3:0!!!

62′ – Oboladze wchodzi za Mojkę.

65′ – Ratajczak – żółta kartka.

70′ – Bidzinashvili zastępuje Jagielskiego.

73′ – Paszkowski dośrodkowuje w pole karne – nikt nie zamyka tej akcji.

75′ – Malawski zmienia Ratajczaka.

79′ – Lisiecki wchodzi na boisko za Migasa.

80′ – nie forsujemy już tempa, choć szukamy wciąż swoich szans na zdobycie kolejnego gola.

83′ – rzut wolny dla przeciwników, uderzenie głową i mamy 1:3!!!

88′ – zamieszanie pod bramką gospodarzy – pozycja spalona. Spokojne prowadzenie świdniczan, rywale znowu mocno zepchnięci.

90′ – zdaniem arbitra próba „symulki” Chamerskiego – żółta kartka.

koniec meczu – wygrywamy 3:1!!

Poprzedni artykułProblemy z bezdomnymi i pijanymi, zapadlisko w jezdni, popijawa za przystankiem. Interwencje straży miejskiej